Nové Cambridge Audio EVO jsou ve Zlíně!

Není krásnějšího a kompaktnějšího zesilovače

Perfektní design, kompaktní rozměry, velký výkon, to všechno jsou vlastnosti, které spojují dva nové streamovací zesilovače z továrny Cambridge Audio.

Hned na začátku začneme cenami a ty jsou 49 990,- Kč v případě modelu EVO 75 a 69 990,- Kč v případě modelu EVO 150Přestože je cenový rozdíl na první pohled většínemusíte se bát žádných kompromisů co do rozměrů nebo kvality zpracování těla či displeje. V obou případech dostanete pěkně vybroušený kousek.

Oba modely mají totožné rozměry (Š x V x H): 317 x 89 x 352 mm

To první, čeho si můžete všimnout, je rozdílná konektivita. Vyšší model EVO 150 má přeci jenom zadní stranu poněkud bohatší. Opět to ovšem nedělá z nižšího modelu EVO 75 nepoužitelný stroj, pořád tu najdete analogové vstupy (RCA, Jack 3,5 mm) a množství digitálních vstupů jako je koax, optika nebo HDMI s funkcí ARC. Tedy i zde naleznete patřičné množství vstupů.

Výbornou konektivitu nabídnou oba přístroje

Ovládání přístroje je snadné jako facka!

Rychlá a intuitivní aplikace StreamMagic pro Vaše mobilní zařízení, dálkového ovládání a další ovládací prvky umístěné přímo na těle přístroje, v kombinaci s velkým a přehledným displejem, nabídnou maximální komfort při ovládání. Snadno, rychle a přehledně!

Možnost ovládání hned několika způsoby

Kde tedy najdu rozdíly?!

Když opomeneme pár konektorů na zadní straně viz. předchozí fotografie v článku, rozdíly naleznete zejména ve výkonu. Jak už název napovídá, model EVO 7575 W při 8 Ohmech a EVO 150150 W při 8 Ohmech. Dalším rozdílem jsou pak převodníky, které se starají o zpracování zvuku. Nižší model používá ESS Sabre ES9016K2M, vyšší má pak D/A převodník ESS Sabre ES9018K2M.

 

Přijďte se za námi podívat!

Oba tyto skvělé modely můžete slyšet u nás ve Zlíně, Na Slanici 444 🏠. Je zapotřebí si sjednat schůzku min. 24 hodin dopředu 📅, abychom se Vám mohli naplno věnovat. Kromě příjemného prostředí se můžete těšit na dobrou kávu nebo čaj ☕.

Požádat o schůzku můžete na tel. čísle +420 721 123 123 ☎ nebo na mailu info@l-e.cz 📧

 

Pokud jde o hudbu, můžete si přinést svou vlastní. „Povoleny“ jsou CD nosiče, vinylové desky nebo USB Flash disky. Je lepší nahlásit dopředu, abychom měli připravený potřebný aparát a ušetřili si tak čas. A pokud se stane, že si je zapomenete doma, nemusíte zoufat, vždy máme připraven vlastní repertoár na našem NAS serveru a k dispozici máme i hudební služby Spotify, Tidal a Apple Music. PS: Nebráníme se ani tomu, když si vezmete vlastní reproduktory. 🙂

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here